1. Politik Psikoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
04 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Üsküdar Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
uskudar.edu.tr/politikpsikoloji
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Öğrencilerimiz,

Üsküdar Üniversitesi olarak ‘politik psikoloji’nin ülkemizde yaygınlaşması ve tanınması adına çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz. Bu doğrultuda politik psikoloji sempozyumlarımızın ilkini Oxford Universitesi-Üsküdar Üniversitesi işbirliğiyle düzenliyoruz.

I. Politik Psikoloji Sempozyumunu 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da Üsküdar Üniversitesi Merkez Kampüste gerçekleştireceğiz.

Sempozyumumuzun bu yılki temasını “Psychology of Chaos, Complexity and Cooperation in Post-Truth World” / “Hakikat-Sonrası Dünyada Kaos, Karmaşa ve İşbirliğinin Psikolojisi” olarak belirledik.

Politik psikoloji alanına katkıda bulunmuş, yurt içinden ve yurt dışından önemli bilim insanlarının katılacağı sempozyumumuzda, bu alanda çalışmalar yürüten araştırmacı ve uygulayıcılar, öğrenciler ve ilgililer için bilimsel ve sosyal bir ortam oluşturmayı amaçlıyoruz.

Sempozyumumuz tüm üniversite öğrencilerinin ve ilgililerin katılımına açıktır. Oxford Üniversitesi'nden gelen konuklarımızın konuşmaları dışında sempozyumumuzun dili Türkçe olacak ve İngilizce konuşmalar için çeviri yapılacaktır.

Sempozyuma katılanlara iki üniversite adına ortak bir katılım sertifikası verilecektir.

Sempozyumumuzun ülkemizin ve dünyamızın esenlik ve barışına katkılarda bulunması dileğiyle, sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı
Politik Psikoloji Uygulama ve Araştırmaları Merkezi Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin