1. Ulusal Müzikterapi Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Mart - 08 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.muzikterapikongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Bildiğiniz gibi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Federasyonu, başta İntegratif Tıp Derneği ve Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Derneği olmak üzere geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında hizmet veren birçok sivil toplum kuruluşunun bir üst kuruluşu olarak kurulmuştur. 2020 yılı içinde Federasyonumuzun desteği ile farklı alanlarda kongreler düzenlenecektir. Bu kongrelerin, gelir amacı gütmeden ve zengin bir içerik ile GETAT alanında çalışan hekimlerimiz, sağlık meslek mensupları, müzik meslek mensupları ve diğer ilgili meslek alanlarından katılımcılar için bir rehber niteliği kazanması hedeflenmektedir.

Bu vesileyle ilan edilen etkinliklerimizden olan 1. Ulusal Müzikterapi Kongresi`ne sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Başta Müzikterapi eğitimi almış sağlık meslek mensupları ve müzik alanı mensupları olmak üzere geniş bir kitle tarafından iletilen geri bildirimler dikkate alınarak, bu kongrede “Müzikterapide Mükemmeliyet” hedeflenmiş ve eksikliği hissedilen noktaların önemli bir bölümünün tamamlanması amaçlanmıştır.

Kongremizin ilgi çeken bölümlerinden olan, program içinde birkaç saat süren ve günlük pratiğimize yansıyan kurslar sizleri bekliyor. Bilimsel programımız, ağrı ve çocukluk çağına yönelik uygulamalar başta olmak üzere, Müzikterapi ve bağlantılı alanlarla ilgili pratikte sıklıkla karşılaşılan sorunlara odaklanacak şekilde oluşturulmuştur. Müzikterapi ile alakalı güncel konularının tamamını kapsayacak olan bu kongrede; bilimsel, akademik ve sosyal alanlarda yapılmış Müzikterapi uygulamalarında sık karşılaştığımız tüm teorik ve pratik çalışmalar değerlendirmeye alınacaktır.

Kongre dili Türkçedir. Arzu eden katılımcılar, bildirilerini sunma olanağına sahip olacaklardır. Kongrede, güncel konuları kapsayan workshoplar düzenlenecektir. Hocalarımız “interaktif” ve “uzmanına danış” formatındaki oturumlarda deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşacaktır. İki güne yayılan bir süre boyunca, hekimler, müzik meslek mensupları ve sağlık meslek mensupları, oturum saatleri dışında da akademisyen hocalarımızla bir araya gelebilecek ve bilgi alışverişinde bulunacak, etkinlik alanlarında tanıtım yapan sivil topluk kuruluşları, ticari kuruluşlar ve Müzikterapi alanında faaliyet gösteren çeşitli branşlarda kişilerin, sunumlarını, ürün ve hizmetlerini inceleyebilecektir.

Sizleri 6-8 Mart 2020 tarihlerinde, The Ankara Hotel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış bir kongreye ev sahipliği yapmayı diliyoruz.

Kongre Başkanı
Kongre Genel Sekreteri
Kongre Bilimsel Sekreterleri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin