1. Uluslararası At Hekimliği ve Uygulamalı Eğitim Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Mart - 24 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
equinemedicinecongress.omu.edu.tr
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Hepinizi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde Türkiye Jokey Klübü’nün de katkılarıyla ilkini düzenlediğimiz At Hekimliği ve Sürekli Eğitim Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizi yeşil ve mavinin buluşarak heyecan verici bir manzaraya dönüştüğü, ayrıca bölgenin eşsiz lezzetlerini de tadarak hem görsel hem de damak tadı anlamında farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz Karadeniz Bölgesi'ne davet ediyoruz.

Ülkemizde At Hekimliği konusunda çalışan çok sayıda donanımlı veteriner hekimimiz olmasına rağmen, Türkiye'de at hekimliği alanı hala gelişme aşamasındadır. Bu nedenle, Türkiye ve Avrupa'da at hekimliği üzerine çalışan tüm meslektaşlarımızı değerli deneyimlerini birbirlerine aktarabilmeleri için keyifli bir bilimsel ortamda buluşturmayı amaçladık. Bununla birlikte, amaçlarımızdan biri de düzenlediğimiz her kongrede özel eğitimlerle meslektaşlarımızın klinik becerilerini geliştirmek için çaba sarf etmek oldu.

Ekibimiz, en güncel konular ve yüksek kalitedeki konuşmacılarla unutulmaz bir bilimsel paylaşım ve öğrenme deneyimi planlamaya çalıştı. Klinik pratikte meslektaşlarımıza çok yararlı olabileceğine inandığımız konuları sizin için dikkatle seçmeye gayret ettik.

Sizleri Mart ayında Samsun'da görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına
Doç. Dr. Handan Hilal (ARSLAN) YAVUZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin