1. Uluslararası Biyoçeşitlilik Araştırmaları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Çanakkale, Türkiye
KONGRE YERİ
Manfred Osman Korfman Troia Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
isbr2019.comu.edu.tr
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Biyoçeşitlilik, gezegenimizin en hayati ve karmaşık özelliğidir ve gelecek nesiller için sürdürülebilir ve korunmalıdır. Biyolojik kaynaklar ve çeşitlilik, insanlığın ekonomik ve sosyal gelişimi için hayati önem taşımaktadır. Bu bilinçle Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Araştırmaları Sempozyumu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü tarafından düzenlenmektedir. Sempozyumun çok çeşitli bilimsel araştırmaları kapsayacağı planlanmaktadır. Önde gelen bilim adamlarını, akademisyenleri, kurumsal ve hükümet temsilcilerini yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde bir araya getirecek ve araştırmacılar arasında bilgi alışverişi için önemli bir kanal sağlayacaktır.

Türkiye'nin kuzey batısında bulunan Çanakkale, doğal ihtişamları, kültürel mirası ve efsaneleriyle dünya tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan bir boğaz, Bozcaada (Tenedos) ve Gökçeada (Imbros), Truva, Assos, İskenderiye Troas, Apollo Smintheus, Parion, Gelibolu ve birçok tarihi varlıkları ve doğallığı birleştiren birçok uygarlığın merkezidir. güzellikleri. Türkiye'nin zengin cennet köşesi olan zengin flora ve fauna çeşitliliği ile Kazdağı (İda Dağı), doğal güzelliği ile birçok efsaneye konu olmuştur.

Her adımda tarih ve doğal güzellikleriyle yüz yüze geleceğiniz Çanakkale'de 2-4 Mayıs 2019'da sizi görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin