1. Uluslararası İstanbul Sağlık Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Haziran - 22 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstinye Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.saglikbilimleriistanbul.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

İstanbul’da bir başka başlangıcın sembolü olarak 20 - 22 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde gerçekleşecek olan 1. Uluslararası İstanbul Sağlık Bilimleri Kongresi’ni sizlere duyurmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Sağlık Bilimleri alanında yer alan bilim insanlarını, görev yapanları ve öğrencileri, çok özel bir yerde, iki kıtanın birleştiği İstanbul’da bir araya getirmek arzusundayız. Bu kongrede ana temamız “Sağlık Bilimleri Mezunlarının katkılarıyla Sağlıklı Yaşam” olacaktır.

Ebelik, Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Odioloji, Dil ve Konuşma Terapisi ve diğer sağlık bilimleri alanlarından akademisyenlerin, klinisyenlerin, deneyimli konuşmacı ve değerli bilim insanlarının çalışmalarını ve deneyimlerini bizlerle paylaşmalarını beklemekteyiz.

Kongremizde bilimsel çalışmalarınızı sunabileceğiniz sözlü sunum oturumları ve poster sunum alanları bulunacaktır. Bilimsel kurul tarafından takdire şayan ve başarılı bulunan çalışmalar ayrıca ödüllendirilecek ve tam metin olarak yayınlanmaları sağlanacaktır.

Türkiye’de ve yurt dışında sağlık hizmeti sunumunda görev alan sizlerin katılımınız ile kongremizin zenginleşeceğine ve hem bilimsel hem de sosyal bir kaynaşmanın yaşanacağına inanıyoruz. Doğası, kültürel ve tarihi yapısıyla sizleri kucaklayacak olan İstanbul’da, 1. Uluslar arası İstanbul Sağlık Bilimleri Kongresi’nde görüşmek dileğiyle.

Saygılarımızla,

Başkan
Prof. Dr. Engin ULUKAYA

Sekreter
Doç. Dr. Yasemin ÇIRAK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin