1. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansı

KONGRE TARİHİ
18 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
icrt.ulk.ist/2019
DAVET
18 Haziran 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ile Uluslararası Nakliyeciler Derneği ortaklığında "I. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansı" bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Bu konferansın amacı; bilim dünyasındaki siz değerli araştırmacıları ortak bir anlayış etrafında birleştirerek, özelikle karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerin ülkemizdeki sorunlarına yönelik çözüm arayışının bir parçası haline getirmektir. Taşımacılık sektörünün köklü derneklerinden UND öncülüğünde gerçekleştirilecek konferansımızda bilim dünyası ve lojistik sektörü yan yana getirilerek, yaşanılan sorunlara ve gelişmelere yönelik sektörle oluşturulabilecek işbirliklerinin de arttırılması hedeflemektedir. Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarında farklı disiplinlerde çalışan akademisyenlerimizi, araştırmacılarımızı ve sektör katılımcılarını konferansımıza katkı sağlamaya ve çalışmalarını paylaşmaya davet ediyoruz.

Konferansımızda, sektörün önde gelen temsilcileriyle bu alanlarda çalışmalarını derinleştiren akademisyenleri bir araya getirmek, hem akademik dünyaya hem de bu alanda eğitim gören yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik literatür oluşturmak hedeflenmektedir. Yazım dili Türkçe ve İngilizce olan konferansta sunulan bildirilerin özetleri E-ISBN ile elektronik kitap olarak; tam metinler arasından belirlenen çalışmalar ise hakem sürecinden geçirildikten sonra Journal of Transportation and Logistics (UND Özel Sayısı) dergisinde makale olarak yayımlanacaktır.

Yurtdışından araştırmacıların da katılım sağlayacağı konferansımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin