10. Koklear İmplantasyon Otoloji Nörootoloji Odyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Mart - 17 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Pamukkale, Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Colossae Thermal Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.otoloji2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizin Otoloji ve Odyoloji alanında çalışan bilim insanlarının ortak bir platformda bir araya geldiği tek toplantı olan, Türk Otoloji ve Nörotoloji Derneği tarafından düzenlenen 10. Koklear İmplantasyon, Otoloji, Nörotoloji ve Odyoloji Kongresi (10.KİONO) 14-17 Mart 2019 tarihlerinde arkeoloji ve jeoloji bilimlerinin açık hava müzesi, UNESCO dünya mirası listesinde olan Pamukkale ‘de yapılacaktır.

Bu toplantıda amacımız teorik bilime/klinik uygulamaya aktif katkısı olan tecrübeli bilim insanları ile alanda çalışan karşılaştıkları sorunlara çözüm arayan, kendisini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı ve kariyerinin ilk basamaklarında olan gençleri biraraya getirmektir.

Yeni gelişmelerin tartışılması ve tecrübelerin paylaşılabilmesi için konferans, panel, yuvarlak masa tartışması, mini kurs, sözlü, poster ve video bildiri formatında oturumlar planlanmıştır. Bilim kurulumuz ülkemizde Otoloji ve Odyoloji alanlarının gelişmesi için emek vermiş, teorik bilime ve uygulamaya güçlü katkıda bulunmuş kişiler arasından konuşmacıları belirleme çalışmalarına devam etmektedir. Genç araştırmacılara yaptıkları çalışmaları tecrübeli kişilerle tartışma fırsatı verilecektir. Toplantı programı, konuşma ve bildiri özetleri online olarak yayınlanacak ve devamlı internette ulaşılabilir olacaktır.

10. Koklear İmplantasyon, Otoloji, Nörotoloji ve Odyoloji Kongresi(10.KİONO) sizlerin de katılımı ile bilimsel ve sosyal bir şölene dönüşecektir.

2019 yılının ilkbaharında Pamukkale’de görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç
Kongre Başkanı

Prof.Dr.Günay Kırkım
Odyoloji Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin