10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi-Ahekon 2019

KONGRE TARİHİ
13 Kasım - 17 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ahekon2019.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Bu yıl 10.sunu düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli kongresi olan AHEKON 13-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Granada Luxury Hotel Belek’te gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster, bildirelere ve Aile Hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

27.000 aile hekiminin ulusal kongresi olan AHEKON 2019’un içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan, alanında önde gelen yerli ve yabancı akademisyenlerin bulunduğu AHEKON 2019'da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin aile hekimlerinin bir arada olacağı, deneyimlerimizi tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken. Kongremizde buluşmayı ümit ediyor. Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Recep Pehlivan
KONGRE BAŞKANI

Dr. Yakup Şahin
KONGRE GENEL SEKRETERİ

Dr. Süleyman Uzun
KONGRE BİLİMSEL SEKRETERİ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin