14. Acil Tıp Asistan Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.atas2019diyar.org
DAVET
Değerli Acil Tıp Asistanları,

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve ACİL Tıp Asistan Birliği (ATAB) nın çatısı altında, Türkiye’nin ilk ve tek tamamı acil tıp asistanlarından oluşan komitelerin görev aldığı ACİL TIP ASİSTAN SEMPOZYUMU’ nun 14.sü 18-21 Nisan 2019 tarihinde Diyarbakır’da düzenleniyor.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Asistanları’ ndan oluşan kurulların hazırladığı birbirinden yeni, zengin, bilimsel konularla unutulmayacak eşsiz sosyal program ve oynanırken düşündüren zevkli yarışmalar 18-21 Nisan 2019’da sizleri bekliyor.

Sempozyumun ana temaları olgular eşliğinde iki farklı alan üzerine olacak. Ana tema olarak ‘Uyuşturucu-Keyif Verici-Narkotik Madde Kullanımı’ ve bütün acil asistanlarının yumuşak karnı olan ‘Pediatrik Aciller’ ele alınacak.

Sosyal program olarak ATAS’ın bilimselliğine ve acil asistanlarının heyecan ve çevikliğine dayanacak yarışmalar, tarihi geziler, en özel eşsiz yöresel lezzetler, muhteşem bir gala eşliğinde konserler planlandı.

Ayrıca sempozyum otelimiz olan Radisson Blue Hotel ünlü Hevsel Bahçeleri ve tarihi surlarıyla birlikte sizi karşılamaya ve odalarının neredeyse tamamını ATAS katılımcılarına ayırmaya hazır.

Her sene farklı bir şehire giderek parlayan ATAS yıldızı 18-21 Nisan 2019’da Diyarbakır’da 14.sü yapılacak olan sempozyumla birlikte ışık saçmaya devam edecek. Ülkemizde acil tıbbın önemine katkı sağlayacak, acil tıp asistanlarını bir araya getirecek ATAS’ın 14.sünde sizleri aramızda görmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.

Katılımınız ve desteğiniz bizleri onurlandıracaktır.

SEMPOZYUM BAŞKANI
Dr. Ramazan YİĞİT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin