15. Türk Rinoloji Kongresi 7. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi ve 3. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Nisan - 07 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.rinoturk.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya Belek Gloria Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz 15. Türk Rinoloji Kongresi, 7. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi ve 3. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duymaktayız.

Kongre boyunca, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olan değerli konuşmacıların katkıları ile güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarının ele alınmasının yanı sıra, yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına fırsat verecek bir bilimsel program hazırlamayı amaçladık. Programımızda sözlü veya e-poster şeklinde yapılacak sunumlar ile ülkemizde yapılan bilimsel aktiviteler paylaşılacak ve en iyi sunumlara ödüller verilecektir.

Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanının geleceği olan araştırma görevlilerimize olan desteğimiz bu yıl da devam edecektir. Kongremizde Türk Rinoloji Derneği ve Otoloji Nörootoloji Derneği tarafından desteklenecek uzmanlık öğrencisi sayısı iki katına çıkarılmıştır.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri Türk Rinoloji ve Otoloji Nörootoloji Dernekleri Yönetim kurulları adına kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Sema Başak
15. Türk Rinoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Ülkü Tuncer
7. Ulusal OtolojiNörootoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Çağatay Oysu
3. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin