16. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi - 12. Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 05 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukacilyogunbakim2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği’nin düzenleyeceği, 16. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve 12. Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’nin 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Çocuk hastaların yaşama tutunması ve sekelsiz iyileşmesini hedefleyen tüm hekimleri yakından ilgilendiren ‘’Çocuk Acil Tıp‘’ ve ‘’Çocuk Yoğun Bakım‘’ konularındaki pek çok yeniliğin tartışılacağı kongremizde, alanında geniş bilgi ve tecrübeye sahip öğretim üyelerimiz ve yabancı konuşmacılarımız deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Kongre konularını, kritik çocuk hastalarla ilgilenen her alandaki meslektaşlarımızın ilgisini uyandıracak şekilde seçmeye çalıştık. Kongre öncesindeki kurslar ise çocuk acil servis ve çocuk yoğun bakım ünitelerinde ihtiyaç duyulan temel bilgileri içermektedir. Bu kurslardan ülkemiz gereksinimlerine göre hazırlanmış "Olgularla Çocuk Acil Yoğun Bakım Kursu, Non-İnvazif ve İnvazif Mekanik Ventilasyon Kursu, Kritik Hasta Çocuklarda Yatakbaşı Ultrasonografi Kursu, Renal Replasman Tedavi Kursu ve Çocuk Acil Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu’nun" ilginizi çekeceğinden eminiz.

Sizlerin katkılarıyla değerleneceği bilinci ile Akdeniz’in eşsiz mavi denizinin kıyısında Antalya’da düzenleyeceğimiz kongremize sizleri davet ediyor, destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

En İçten Sevgi ve Saygılarımızla

Kongre Eş Başkanları:

Prof. Dr. Oğuz Dursun
Prof. Dr. Özlem Tekşam

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin