17. Ulusal Spor Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 24 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maritim Pine Beach Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sporhekimligi2019.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri Türkiye Spor Hekimleri Derneği adına, 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’da yapılacak olan 17. Ulusal Spor Hekimliği Kongresi'ne davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Kongre, sporcuların sağlık ve performanslarını koruma ve iyileştirme konusundaki en son gelişmeleri, zihinsel ve fiziksel sağlık için düzenli egzersizin yararlarını ele alan teorik ve pratik oturumları içerecektir. Spor hekimliği alanındaki yeni teknolojiler ve buluşlar hakkında bilgi alışverişi için ideal bir tartışma ortamı sunacaktır.

Key-note derslerinde, genel oturumlarda ve tartışmalarda ele alınacak olan temel konular spor hekimliğinde ve spor bilimlerindeki gelişmeleri içerecektir. Kongrede araştırma ve klinik uygulama perspektifiyle sunulacak eğitim oturumları ve kurslar yer alacaktır.

Bilimin yanı sıra, Antalya eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri ile birçok turistik aktivite olanağı da sunmaktadır.
Sizleri kongremizde görmekten mutluluk ve onur duyarız.

Dr. Bülent Ülkar
Türkiye Spor Hekimleri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin