19. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi-DAAHK 2020

KONGRE TARİHİ
17 Eylül - 20 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.daahk.org/tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi DAAHK2020’ye davet etmekten mutluluk duymaktayız. Her geçen yıl giderek artan ilgi odağı olan DAAHK2020’nin tema’sı “Aile Hekimliğinde Yaşam Kalitesine İnterdisipliner Yaklaşım” olarak belirlendi.

Aile hekimlerinin klinik yaklaşımları biyopsikososyal, kültürel ve varoluşsal boyutta ele almaları gibi disiplin olarak aile hekimliğinin bireyselleştirilmiş bakım vurgusuna inovasyon ile sağlıklı yeni bir gelecek kavramını irdelemek birinci basamak ruhu içinde, her bir bireyin kendine özgü ve tek olduğunu desteklemesiyle hekimlere, hastalarının iyileşmelerinde özerkliklerine saygı duyarak destekleyici yaklaşım kurabilmeleri için “sağlıklı bir gelecek” kurmasına rehberlik eder. Varoluşsal sorunları anlayan “iyileştirici” bir ilişkide bu kaygılar her bir bireyin gelişimini ve özünü anlamanın önemli parçalardır.

Aile Hekimliğinde Yaşam Kalitesine İnterdisipliner Yaklaşım’ı sizlerle, 17 – 20 EYLÜL 2020 tarihlerinde ONLINE olarak, sağlıklı ve güzel bir sonbahar eşliğinde zengin bir bilimsel program çerçevesinde, saygın uluslararası ve ulusal konuşmacıları dinlemek, sözel ve poster bildirileri sunmak, bilgi ve becerilerimizi güncellemek, fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak, bilimsel işbirliği fırsatları yaratmak, yeni meslektaşlarla tanışmak ve eski dostlarla hasret gidermek üzere buluşacağız.

Sizleri, Düzenleme Kurulu adına, DAAHK2020 Online Kongreye davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ertan MERT - Prof. Dr. Ersin AKPINAR
DAAHK2020 Eş Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin