2. İnönü İç Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 20 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE YERİ
Altın Kayısı Ramada Plaza Otel

KONGRE WEB SİTESİ
iihk.mihd.org.tr
DAVET
İnönü İç Hastalıkları Kongresi’nin ikincisini, 19-20 Nisan 2019 tarihlerinde Altın Kayısı Ramada Plaza'da düzenleneceğini duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Kongremizde iç hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları ve kardiyoloji klinikleri ile ilgili çok önemli, ilgi çeken güncel bilimsel konuların ve yeniliklerin yer aldığı oturumlar olacaktır. Aynı zamanda kronik hastalıkların tanı ve tedavisindeki son gelişmeler sunulacaktır.

Diğer branşlardaki meslektaşlarımız da iç hastalıkları ile ilgili konulardaki çalışmalarını bildiri olarak gönderebilirler.

Malatya İç Hastalıkları Derneği ve İnönü Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek olan 2. İnönü İç Hastalıkları Kongremize siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Emin Tamer Elkıran
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin