2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışması

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 17 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.pmucongresstr.com
DAVET
Dünya'nın oluşumundan günümüze kadar insanlık tarihinde hep sorgulanan, sınırları aranan ve en üst mertebesine ulaşılmaya çalışılan bir konudur güzellik. Asya'dan Avrupa'ya kraliçeler, prensesler, sanatçılar, yazarlar, şairler ve diğer nice önemli kişiler tarafından aranmış, yazılmış, resmedilmeye çalışılmış şeydir güzellik! Medeniyetlerin beşiği canımız ülkemizin bile her karış toprağındaki tarihte de bunu görebiliyoruz.

Akademi Royal ve Royal PMU olarak geçtiğimiz yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl 2. kez düzenlediğimiz kongremizde kalıcı makyajın yine çok değerli uluslararası isimleriyle "Güzelliği Sınırları" temasıyla bir araya geliyoruz. Bu yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelerek bizlerle birlikte olacak 14 konuşmacımız kendi konularındaki deneyimleri yanında yapacakları uygulama çalışmaları ile dünya çapında kabul edilmiş tekniklerini canlı olarak sizlerle paylaşacak. Muhteşem doğasıyla insanı kendine hayran bırakan Antalya'nın önemli konaklama noktası Granada Luxury Belek'te buluşmak üzere sizleri de bekliyoruz...

Aslıhan Çoban
Akademi Royal Eğitim Kurumları ve Royal PMU CEO'su

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin