2. Uluslararası 3. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Bayır Diamond Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dogumsonubakimkongresi.org
DAVET
Değerli katılımcılar;

Birincisi 2013 yılında İzmir’de, ikincisi 2016 yılında Antalya’da yapılan “Doğum Sonu Bakım” kongresinin üçüncüsünü 2019, Ekim ayında “Sevgi ve Hoşgörü” şehri olan Konya’da gerçekleştirmekten onur duyacağız.

2. Uluslararası, 3. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi’nin ana teması “Sağlıklı Anne & Baba & Bebek : SAĞLIKLI AİLE” olarak belirlenmiştir. Bu alanda ulusal ve uluslararası bilim insanlarını sizlerle buluşturarak, multidisipliner bir yaklaşım ile güvenli doğum sonu uygulamalarını tartışarak anne-baba ve bebek sağlığının yükseltilmesine önemli katkılarda bulunmayı hedefliyoruz.

Kadın hayatının önemli bir parçası olan doğum sonu dönemin fizyolojik, psikolojik ve sosyal özelliklerinin değerlendirilmesi, gereken müdahalelerin erken dönemde yapılabilmesi ve yenidoğan bakımını da içeren kongremizin sizlerle zenginleşmesini temenni ediyoruz.

Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak üzere sizleri; tarihin derinliklerinde birçok medeniyete beşiklik etmiş, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” şehri olarak tanıdığı;
KONYA’ya davet ediyoruz.

“BİR MUM DİĞER MUMU TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ”
Hz. Mevlana

Bir mum da hep birlikte yakmak dileğiyle
Sevgi ve Saygılarımızla……

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Emel EGE

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin