2. Uluslararası 5. Ulusal Kültürlerarası Hemşirelik Kongresi

KONGRE TARİHİ
31 Ekim - 01 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
uludag.edu.tr/ukhem2019
DAVET
Değerli Katılımcılar,

31 Ekim- 1 Kasım 2019 tarihlerinde Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından düzenlenecek olan 2. Uluslararası 5. Ulusal Kültürlerarası Hemşirelik Kongresi ve Kültürlerarası Hemşirelik Çalıştayı’na sizleri davet etmekten onur duymaktayız. Yeni bilgiler edinmek amacıyla Kültürlerarası Hemşirelik Bakımı ve Kültürel Yeterlilik konularında çalışan araştırmacılar ve bilim insanlarını bir araya getirerek fikir, deneyim ve araştırma sonuçlarını paylaşmak üzere kongremizin bilimsel programının hazırlıklarını planlamaktayız.

Kongremizin ana teması:

“Kültürlerarası Bakımda Yeterlilik Standartları ve Güncel Yaklaşımlar”

Alt başlıkları:

“Sosyal Adalet, Kritik Yansıma (Eleştirel Düşünme), Kültürlerarası Hemşirelik Bilgisi, Kültürel Uygulama, Sağlık Bakım Sistemleri ve Kurumlar, Hasta Savunuculuğu ve Güçlendirme, Çok Kültürlü İş Gücü, Eğitim ve Öğretim, Kültürlerarası İletişim, Kültürlerarası Liderlik, Politika Geliştirme, Kanıta Dayalı Uygulama ve Araştırma, Kültürel Değerler ve Önyargı”

Kültürlerarası bakım kalitesinin artırılması amacıyla bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz. Bunun için siz Değerli meslektaşlarımızı, sağlık profesyonellerini, sağlık bakımına yönelik alanlarda çalışan tüm firma/kuruluşları ve sevgili öğrencilerimizi kongremize bekliyoruz.

Bursa'da görüşmek dileğiyle...

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Gülbu Tanrıverdi - Prof. Dr. Nurcan Özyazıcıoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin