2. Uluslararası Katılımlı Genç Alerjistler ile Alerjide Yenilikler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Eylül - 14 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.gencalerjistler.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Birincisini geçen yıl İzmir’de düzenlediğimiz "Genç Alerjistler ile Alerjide Yenilikler Sempozyumu"nu bu yıl 13-14 Eylül 2019 tarihlerinde Bursa’da düzenliyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Amacımız geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarda sık görülen alerjik hastalıkların tanı ve tedavisindeki yenilikleri sizlerle paylaşmaktır.

Bilimsel programda yer alan konular, deneyimli hocalarımız eşliğinde pediatrik alerji uzmanı genç arkadaşlarımız tarafından sunulacaktır.

Bu yıl “Avrupa Alerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi (EAACI)” ile yaptığımız işbirliği ile “Genç Pediatrik Alerjistler Komitesinden” konuklarımız var. Genç Uzmanlarımızın Avrupalı meslektaşları ile kaynaşmalarını sağlayacak olmak bir başka kazanım olacaktır.

Besin alerjisi, Alerjik Astım, Alerjik Rinit, Anafilaksi, Ürtiker-Angioödem, Atopik Dermatit ve Alerjen İmmunoterapisi gibi Pediatrik Alerjinin önemli konularının tartışılacağı sempozyumumuzda gündelik pratiğe yönelik zengin bir program hazırlanmıştır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi "Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Bütün ümidim gençliktedir."

Sizleri toplantımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Nermin Güler

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Nihat Sapan

Sempozyum Genç Başkanı
Uzm. Dr. Şükrü Çekiç

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin