2. Uluslararası Meandros Diş Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kuşadası, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Amara Sealight Elite Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.imdec2019.org
DAVET
Kıymetli Meslektaşlarım,

Türk Diş Hekimleri günümüz olan 22 Kasım 2019 tarihini kapsayan 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi olarak bu kez Türk Diş Hekimleri Birliği Aydın Diş Hekimleri Odası ortaklığı ile Uluslararası Meandros Diş Hekimliği Kongresi’nin (International Meandros Dental Congress) ikincisini düzenleyecek olmaktan büyük bir heyecan duymaktayız.

Gerek masmavi denizi ve diğer doğal güzellikleri gerekse tarihi değer taşıyan mekânları ile ülkemizin en gözde turistik beldelerinden biri olan Kuşadası’nda gerçekleştirilecek kongremizin sizlere, her biri kendi alanında değer taşıyan kıymetli konuşmacılardan edineceğiniz, yeni bakış açıları katmasının yanında yaza yapılacak geç bir veda ve kışa neşeli, keyifli bir başlangıç olması en büyük temennimizdir.

Birlikte olabilmemiz için kongremizin düzenlenmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarım adına sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. M. Şamil Akyıl
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Kongre Başkanı

Değerli Meslektaşlarım,

Aydın Diş Hekimleri Odası olarak; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile beraber düzenlediğimiz bu kongrede birlikte olacağımız için hem heyecan hem de haklı bir gurur duyuyoruz.

Kongreler mesleki gelişmenin yanı sıra; bizlere meslektaşlarımız, eski arkadaş ve dostlarımızla birlikte olmanın fırsatını da veriyor.

Artık geleneksel olma yolunda ilerleyen bu kongre yurt içi ve yurt dışından değerli hocaların sunumlarının yanı sıra; kursları, sosyal etkinlikleri ve eğlenceleriyle birlikte dağarcığımızda yer edecek.

Kuşadası’nın Kasım güzelliklerini birlikte yaşamak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımla.

Diş Hekimi Günhan Eskicioğlu
Aydın Diş Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin