20. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 13 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Pamukkale, Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Pamukkale Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ceeik2019.org
DAVET
Bu yıl 20. kez düzenlenecek olan “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Kongresi” 11-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ev sahipliğinde, Pamukkale’de gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması Sosyal Politikada Güncel Tartışmalar olarak belirlenmiştir. Temanın belirlenmesinde, yaşadığımız çağın Endüstri 4.0, Göçmen Krizi, İklim Değişikliği, Yaşlanma ve Bakım açığı, işgücü piyasasında artan esneklik, yeni çalışma modelleri ve yükselen işsizlik gibi çok sayıda dönüşüme tanıklık eden bir çağ olması ve tüm bu dönüşümlerin sosyal politikada yarattığı çarpıcı etkiler göz önünde bulundurulmuştur . Kongrede sunulacak bildirilerin ve yapılacak tartışmaların bu dönüşümlerin yarattığı etkileri anlamaya ve çözümleyici teorik yaklaşımların ve politikaların üretimine katkı sağlayacağını umuyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin