20. Ulusal Yoğun Bakım E-Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yogunbakim.org.tr/ulusalkongre2020
DAVET
Saygıdeğer hocalarım, değerli meslektaşlarım,

İçinde bulunduğumuz ve yoğun bakımcılar olarak da en ön saflarda mücadele ettiğimiz COVID-19 Pandemisi nedeniyle, bu yıl ertelediğimiz ulusal kongremizi E-Kongre olarak 11-15 Kasım 2020 tarihlerinde düzenleyeceğiz.

Ülkemizde bilimsel arenadaki ilk E-Sempozyumu 26-28 Haziran 2020 tarihlerinde 1000’e yakın katılım ve büyük bir başarı ile tamamlayan ve bu alanda tüm diğer uzmanlık derneklerine örnek olan Türk Yoğun Bakım Derneği E-kongresini de çok yüksek bir katılım ve başarı ile gerçekleştirmek üzere hazırlıklarına devam etmektedir.

Sene başında belirlediğimiz “Derinlemesine Bilim” mottomuzu aynen devam ettirmek adına bilimsel programımızı bu mottoya yakışır şekilde hazırlamaktayız. Kongremizin bilimsel düzeyini en yükseğe çıkarmak için uluslararası ve ulusal otörlerin seçiminde eşik değeri yukarıda tutarak konuşmacı sayısında ve salon sayısında ciddi tasarruflara gittik.

Kongremize özel olarak hazırlanan E-Kongre altyapısı sayesinde fiziksel kongrelerimizdeki tüm bilimsel ortamı sizlere sağlamaya çalışmanın yanı sıra, katılımcılar ile endüstriyi Sanal Stand alanımızdaki görüşme odalarında bir araya getirme olanağı sağlayacağız. İki salonda devam edecek olan toplantılar ve sözlü sunular ile birlikte, E-Poster uygulaması, sözlü sunu yarışmaları gibi olmazsa olmazlarımız da E-Kongremizde yer alacaktır.

Önümüzdeki yıl itibariyle sizlerle yanyana olacağımız, bilimsel paylaşım ortamının yanı sıra, sosyal anlamda da bütünleşeceğimiz, dostluk ve sevginin pekişeceği, hasretlerin giderileceği kongre ve sempozyumlarımızın hayalini elden bırakmadan;

Sizlere en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. İsmail CİNEL
TYBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin