22. Rhinoplasty School

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.burunokulu.com
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
3 GÜN 3 FARKLI KONU 3 CANLI CERRAHİ

Rhinoplasty School un 22. 3-4-5 Mayıs 2019 da Amerikan hastanesinde düzenlenecek. İlk gün kapalı teknik, ikinci gün açık teknik ve son gün ise revizyon rinoplasti konularının olacağı bu yıl, interaktif sunumlar, farklı teknikler uygulayan konuk konuşmacılar, yüksek kalitede ameliyat videoları, rinoplastide fotoğraflamaya kadar geniş bir yelpaze sunacak. Türkçe, İngilizce ve Ruşça olmak üzere 3 dilde yayınlanacak.

Rhinoplasty School; rinoplasti konusunda Op.Dr. Süreyya Şeneldir 30 yıllık birikimini ve tecrübelerini aktardığı rinoplastiyi a'dan z'ye her seviyeye uygun anlattığı bir rinoplasti okuludur. Bu okulda rinoplastiye ilk başlarken neler yapacağınızdan tutun, en zor vakalarla nasıl başedebileceğinize kadar rinoplasti hakkında derinlemesine inceleme ve tecrübe etme şansı yakalayacaksınız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin