23. Ulusal Kanser Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusalkanser.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Ülkemizde onkoloji alanındaki en kapsamlı kongre olan 23. Ulusal Kanser Kongresi’nin (UKK 2019) Türk Pediatrik Onkoloji Grubu Derneği, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği ve Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği işbirliği ile 17-21 Nisan 2019 tarihinde, Antalya’da Regnum Carya Hotel’de düzenleneceğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Günümüzde kanserden sağ kalım hızları giderek artmaktadır. Tedavide elde edilen bu sonuçlar teknolojinin ilerlemesiyle birlikte teşhis ve tedavideki disiplinlerin ortak çalışması sonucu elde edilmiştir. Hekimlerin yanı sıra bu ekibin ayrılmaz parçası olan hemşire, radyoloji ve radyoterapi teknisyenleri, psikologlar ve çocuk gelişim uzmanlarının da katılımı ile Ulusal Kanser Kongreleri en çok katılımcısı olan ulusal kongrelerden olmuştur.

Kongre bilimsel programında güncel konuların tartışılacağı multidisipliner paneller, konferanslar, tümör konseyleri, interaktif sunumlar, sözel ve poster bildiri oturumları ve uydu sempozyumlar olacak, kongre öncesinde yan dal asistanları ve uzmanlar için kurslar düzenlenecektir. Bilimsel değeri yüksek araştırmalara ödüller verilecektir.

Kongremize ulusal ve uluslararası düzeyde konusunda uzman bilim insanları davet edilecek, kanserle ilgili önemli gelişmeler, ayrıntıları ile tartışılacaktır. Bilimsel yeniliklerin yanı sıra kurumsal ve sosyal sorunlara da yer verilecek, yine konusunda deneyimli tartışmacılarla bu sorunlara çözümler aranacaktır.

Sosyal aktivitelerle de birlik, beraberlik ve dostlukların daha da pekişeceğini ümit ediyor, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese şimdiden başarılar diliyoruz.

23. Ulusal Kanser Kongresi (UKK 2019) Yönetim kurulu ve Bilimsel Kurulu adına sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Emel ÜNAL
Kongre Başkanı
Türk Pediatrik Onkoloji Grubu Derneği

Mahmut GÜMÜŞ
Kongre Eş Başkanı
Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

Esra KAYTAN SAĞLAM
Kongre Eş Başkanı
Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin