23. Uluslararası Finans Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Ekim - 12 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Manavgat, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Silence Beach Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
finans23.etkinlik.marmara.edu.tr
DAVET
Bu yıl 9-12 Ekim arası düzenlenecek olan Uluslararası 23. Finans Sempozyumu’nun ev sahipliğini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi yapacaktır. Sempozyumun 1995 yılından beri düzenlenmesine öncülük eden Finans Bilim Platformu, finans alanında aktif görev yapan veya emekli olmuş tüm öğretim üye ve yardımcılarının oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur. Sempozyumun amacı, finans alanında üretilen kaliteli çalışmaların akademisyenler arası paylaşımı ve geri bildirimlerin sağlanması ayrıca alana katkı sağlayan gerek kamu gerekse özel sektör kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelinerek iletişim ağının güçlendirilmesi ve potansiyel işbirliği olanaklarının tartışılmasıdır.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ’nin düzenleyeceği 23. Finans Sempozyumu kapsamında tam metin olarak gönderilecek olan akademik çalışmalar Türkçe veya İngilizce olarak hazırlanıp sunulabilecektir.

Üniversitemiz adına, düzenlenecek olan 23. Finans Sempozyumu’na değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, katılımınızdan büyük mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

Saygı ve sevgilerimle,

Prof. Dr. Jale S. Oran
23. Finans Sempozyumu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin