3. Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 09 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.endokringenetik.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Daha önce iki yıl ara ile iki kez düzenlediğimiz Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu’nun 7-9 Mart 2019 tarihlerinde üçüncüsünün düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz. Organizasyonun ve sizlerin katkılarıyla daha önceki sempozyumlarda karşılaştığımız yoğun ilgi ve katılımın sürmesini bekliyoruz.

Genetik alanındaki hızla ilerleyen gelişmeler ile birlikte endokrin hastalıkların tanı ve yönetiminde yeni teknolojiler kullanıma girmiştir. Bu sebeple endokrin ve genetik hekimlerinin bir araya gelerek bilgi paylaşımı yaptığı ve güncel yaklaşımları değerlendirdiği böyle multidisipliner toplantılara ihtiyaç duyulmaktadır. Amacımız önceki sempozyumlarda olduğu gibi konu ile ilgili meslektaşlarımızı ortak bir platformda buluşturarak, bilgi alışverişinde bulunmalarını, bilgi üretmelerini ve projeler oluşturmalarını sağlamaktır.

Sempozyumda, panel ve konferansların zengin bilimsel içeriği sayesinde, endokrin hastalıkların genetiği konusunda dünyadaki son gelişmelerin izlenebileceği ve tartışabileceği bir ortam olacağına inanıyoruz. Sempozyumda endokrinoloji ve genetik bilim dallarına emek vermiş deneyimli uzmanlar yer alacaktır. Ayrıca bu yıl, programa ilgili konulardaki önemli çalışmalar ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları eklenmiştir.

Sizleri katılımlarınız ile sempozyumumuzda görmekten ve Güzel İzmir’imizde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla...

Sempozyum Başkanları
Prof. Dr. Ferda Özkınay, Prof. Dr. Şükran Darcan, Prof. Dr. Füsun Saygılı, Prof. Dr. Özgür Çoğulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin