3. Fitoterapi Aromaterapi Apiterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
WOW İstanbul Hotel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.fitovizyon.org
DAVET
Değerli Katılımcılar;

Geçtiğimiz yıl, 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde I.sini, 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde II.sini, Eczacılık ve İlaç Derneği (EİDER) olarak düzenlediğimiz ‘Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri - Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi’nin III.sini siz değerli katılımcılarımıza duyurmanın gururunu yaşamaktayız.

Türkiye’de bu alanda, sağlık profesyonelleri ile sektörde hizmet veren firmaları buluşturarak bir ilki gerçekleştiren “Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri - Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi” ile doğal ve bitkisel kaynaklı sağlık ürünlerine ilgi gösteren, sağlık alanındaki tüm paydaşlar bir araya gelmektedir.

FİTOVİZYON’a katılım gösteren akademisyenler, uzman hekimler, eczacılar, diyetisyenler ve diğer sağlık profesyonelleri; bitkisel tıbbi tedavi ve ürünler konusunda (Fitoterapi, Aromaterapi, Doğal ve Bitkisel hammaddeler, besin destekleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri) tüm yönleriyle bilimsel bilgileri ele aldılar ve bir vizyon oluşturdular. Böylelikle kongre katılımcıları, hem bilimsel gerçek bilgiye ulaşırken hem de Ülkemiz piyasasında yer alan ürünleri yakından tanıma fırsatı bulmuştur.

Hekim, Eczacı, Diyetisyen ve Sağlık profesyonellerinden toplam 645 kişinin katılım gösterdiği II.FİTOVİZYON Kongremizde; bu alanda çalışmalar yürüten 42 firma fuar alanında standları ile katılım göstermiştir.

Eczacılık ve İlaç Derneği tarafından, 22-24 Kasım 2019 tarihinde düzenlenecek 3.FİTOVİZYON Kongresi’nde buluşmak dileğiyle.

Bilimsel yönden bizlere destek veren kongre bilimsel kurulumuza, konuşmacılarımıza ve siz değerli katılımcılarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Ecz.Hakan Can
Kongre Yürütme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Kartal
Kongre Bilimsel Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin