3. İşitme Teknolojileri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
30 Kasım - 01 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Harbiye Askeri Müzesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.its2019.org
DAVET
Saygıdeğer Davetliler,

İŞİTDER (İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği) tarafından 30 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihlerinde Askeri Müze Kültür Sitesi, İstanbul’da düzenleyeceğimiz 3. İşitme Teknolojileri Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Sempozyumumuzun ana amacı, işitme cihazı teknolojisindeki güncel teknolojileri, gelişmeleri, ürün ve hizmetleri sizlerle paylaşmak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmenize olanak sağlamaya çalışmaktır.

Sempozyumda yer alacak kurslar ile; işitme cihazı teknolojisindeki yeniliklerin pratik olarak uygulanması ve uygulamadaki problemlerin çözümlerine yer verilecektir.

Ayrıca sempozyumumuzda Sağlık Bakanlığı ve SGK temsilcileri ile sektörümüzün sorunlarını paylaşarak çözüm önerilerimizi tartışma fırsatı yakalayacağız.

Sempozyumun bir diğer amacı, odyoloji ve odyometri öğrencilerine yönelik kariyer planlama panelimiz sayesinde kariyerlerini planlamaları için yardımcı olmaktır.

Sonuç olarak işitme cihazı ithalatçıları, imalatçıları, uygulama merkezleri ile hekim, uzman odyolog, odyolog ve odyometristler gibi tüm disiplinleri bir araya getirmeyi amaçlayan bu sempozyumda, etkin ve faydalı bir sinerji yaratmayı hedefliyoruz.

İşitme cihazı, işitsel implant ve diagnostik sektöründe faal olarak çalışan konuşmacılarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaşacakları sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Siz yoksanız bir eksiğiz…

İŞİTDER | İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin