3. Kök Hücre ve Hücresel Tedaviler Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kokhucrekongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

3. Kök Hücre Kongresi 12-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Anadolu Hisarı Yerleşkesin’de düzenlenecektir. Uluslararası katılımla Kök Hücre ve Hücresel Tedaviler Derneğimiz tarafından düzenlenecek olan kongremiz birçok farklı klinik ve preklinik alanlardan bilim insanlarının katılacağı önemli bir etkinlik olacaktır.

Son yıllarda yapılan laboratuvar ve klinik çalışmalar, kök hücrelerin rejeneratif ve reparatif tıp alanındaki önemini daha da belirgin hale getirmiştir. Hızlı akan bilimsel verilere ulaşmakta, bunları tartışmakta ve çalışma alanlarımızda uygulamada saniyelerle yarışır hale gelmiş durumdayız. Bizler Kök Hücre ve Hücresel Tedaviler Derneği olarak sizlerle bu önemli kongrede buluşmaya, paylaşmaya ve üretmeye davet ediyoruz.

Sevgili öğrencilerimizi önderleri ile buluşacağı, değerli verilerini sözlü ve poster olarak paylaşma imkanı bulacağı, akademik yürüyüşlerinde yeni imkanlar ile karşılaşacağı bir buluşmaya davet ediyoruz.

Pipetten enjektöre kök hücre yolcuğunda neler yaşandığını, hangi klinik uygulamalara yeşil ışık yakıldığını, doğrusunu ve yanlışını alanda olan bilim insanları ile paylaşmayı hedeflediğimiz kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyacağız.
O gün buluşana dek esenlikler dileriz.

Prof. Dr. Tunç AKKOÇ
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Ercüment Ovalı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin