3. TATD Kurs Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Mart - 30 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Belek Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tatdkursgunleri.org
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından ilk ikisini yüksek katılım ve memnuniyetle tamamladığımız TATD Kurs Günleri Kongresi’nin üçüncüsünü 27-30 Mart 2019 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Hotel’ de gerçekleştireceğiz.

Önceki kongrelerde olduğu gibi sizlerin değerlendirmesine sunulan 26 farklı kursun içinden kongre öncesi başvurarak 6’sını seçebilecek ve kendi programınızı oluşturabileceksiniz. 4 gün boyunca istediğiniz kurslara katılarak bilgi düzeyinizi ve pratik becerinizi arttırma imkanı yakalayacaksınız.

Sizler için hazırlayacağımız sosyal aktiviteler ile acil servisin yoğun temposundan uzaklaşıp, bilgi yarışması ile bol bol eğleneceksiniz. Yeniliğe ve öğrenmeye açık tüm meslektaşlarımızı 2019 TATD Kurs Günleri Kongremize bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ersin AKSAY
TATD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin