3. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Spice Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.odmfr2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bir kongrede daha bir arada olacak olmanın heyecanı içerisindeyim. Derneğimizin en kapsamlı bilimsel, eğitimsel, mesleki ve sosyal birlikteliği sağladığı etkinliğimiz olan kongremiz, bu sene uluslararası formatta 3. Düzenlemenin heyecanını taşıyoruz. ODMFR 2019 kongresi (3. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi) 24-28 Nisan 2019 tarihleri arasında, Spice Hotel Kongre Merkezi – Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kongremizin bilimsel kurul başkanı Prof. Dr. İlknur Özcan ve Kongre Bilimsel Kurulu ile birlikte başarılı bir program hazırladılar. Bu yıl kongremizde üç ana konu belirlenmiştir. Bunlardan en önemlisi “Ağız Hastalıkları” olup, çok değerli duayen hocalarımız bu panelde bir araya geleceklerdir. Kongremizde ayrıca bir başka yenilik olarak Baş/Boyun Paneli düzenlenecek olup. Türk Radyoloji derneği ile vardığımız mutabakat doğrultusunda, Türk Baş/Boyun ve Nöroradyoloji derneğinden seçkin radyolog meslektaşlarımız kongremizde Baş ve Boyun Radyolojisi ile ilgili 2 ayrı sunum yapacaklardır.

Katılımınızla zenginleşeceğine inandığımız kongremizde konu içerikleri sizlerden gelen geri bildirimlere göre belirlenmektedir. Bu şekilde, kongre programımız içerisinde ağız içi tarayıcılarında kullanacağı “Dijital Diş Hekimliği Kursu”, “Maksillofasiyal Ultrasonografi Kursu” ve “Konik Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Kursları”, Kongre öncesi 24 Nisan 2019 paralel olarak yapılacaktır. Aynı şeklide talep gelmesi durumunda kongre son günü 28 Nisan 2019 bu kurlar tekrarlanacaktır.

Programda temel konuların yanı sıra güncel konulara ve yeni gelişmelere de yer ayrılacaktır. Bu amaçla yurtdışından konularında uzman konuşmacılar kongremizde ve bilimsel kurulumuzda bulunacaktır. Ayrıca son çıkan yönetmelikler dikkate alınarak kongremizde isteyen katılımcıların sunumları tam metinli olarak kabul edilerek, süreli yayın yapan ve ULAKBİM’de kayıtlı bir ulusal dergide yayınlanacaktır.

Ayrıca, disiplinimizi ilgilen diren birçok konuda, başta uzmanlıklar olmak üzere, bu yıl da kongremizde “Aramızda Konuşacaklarımız” oturumunda mesleki ve hukuksal sorunlarımızı konuşacağız ve çözüm önerilerini görüşeceğiz.

Kongrelerin ana amaçlarından birisi de sosyal bütünleşmedir. Bu bağlamda, bir arada olabileceğimiz sosyal ve sportif etkinlikler için daha fazla zaman yaratmaya çalışacağız. Bu amaçla fotoğraf tutkunu olan meslektaşlarımız için fotoğraf sergisi açılarak, ödüllü bir yarışma yapılacaktır. Ayrıca sportif içerikli olarak futbol turnuvası ve tavla turnuvası gibi yeni etkinliklerin de ilave olacağı sosyal programda hep birlikte olabilmek şimdiden heyecan veriyor.

Her zaman olduğu gibi güzel bir kongrede hep birlikte olmak dileğiyle,

Saygılarımla,

Prof.Dr. A. Nuri YAZICIOĞLU
Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin