3. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi-ISERSC

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 08 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.isersc.com
DAVET
Birincisini 12-13 Ekim 2017’de Konya’da, ikincisini ise 11-12 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da 20’yi aşkın üniversiteden genç araştırmacı ve akademisyenin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi, bu yıl 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilecektir.

Kongrede yer alacak bildirilerin çalışma alanları “İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Ekonometri” olarak belirlenmiştir. Kongrenin amacı belirlenen alanlarda çalışan genç araştırmacılar ve akademisyenler için fikirlerini, araştırmalarını ve tecrübelerini paylaşabilecekleri bir ortam yaratmak, öğrencileri akademik anlamda desteklemek ve güncel bilimsel gelişmeler üzerine kültürel bir tartışma platformu oluşturmaktır. Kongre ile ilgili her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizleri 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde 3. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi’nde görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız. ​

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin