3. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuvecca2019.org
DAVET
Hoşgeldiniz,

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA kongresine sizleri davet etmekten gurur ve onur duymaktayız.

Kongremiz, 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında dünyanın turizm başkenti sayılan Antalya’nın Belek beldesinde Granada Luxury Belek Otel’de olacaktır. Gelenekselleşen ilk gününde, yine 3 çalıştay ile başlayacak ve aynı gün Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek öğrenci arkadaşlarımıza yönelik konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilecek çalıştay ve dersler planlamaktayız.

Önemle üzerinde durduğumuz TuVECCA Genç projemiz ile Acil ve Yoğun bakım hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak can kurtarmalarına yardımcı olmaktır. Meslektaş adaylarımızın fakültelerimizde görmüş oldukları eğitim ve öğretimin sahadaki pratikte adaptasyonunu sağlayarak ve karşılaşacakları acil olgularda daha fazla hayat kurtarabilmelerini hedeflemekteyiz. Bu nedenle kongremizde ve yıl boyunca yapacağımız seminer ve çalıştaylarda genç meslektaş ve adaylarımıza yönelik çalışmalarımızın haklı gururunu yaşamaktayız.

Geçtiğimiz yılki ana temamız Solunum Acilleriydi. 452 katılımcıya ulaşmış ve bu sayının
24’ü Avrupa, 78’i öğrencilerimizden oluşmakta idi. Bu başarımızı bu yılda arttırarak sürdürmeyi amaçlamaktayız.

3. kongremizin ana temasını TRAVMA olarak belirledik. Bu seneki kongremizin sloganı ise “Daha Çok Hayat Kurtarmak İçin Travma Konuşalım”. Günlük klinik rutinlerimize bizleri çoğu zaman zor durumda bırakabilen çoklu travma olgularında yurtdışı ve ülkemizden konunun uzmanı konuşmacılarımız vereceği eğitimler ile bizlere ışık tutacaktır.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi “Şüphesiz Antalya dünyanın en güzel şehridir”. Tüm bu yoğun bilimsel programın yanı sıra Antalyamızı tanıtan sosyal programlarda hazırlanmıştır.

Bu bilimsel kongrenin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizleri 3. TuVECCA kongresine davet ediyoruz.

O zaman “Daha Çok Hayat Kurtarmak İçin Travma Konuşalım”

TuVECCA Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Cenk SÜER DVM, MSc

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin