4. Multipl Sklerozda Kognisyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 10 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Grand Efes Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mstoplantilari.com
DAVET
Dördüncü Multipl Sklerozda Kognisyon Sempozyumu’nun Değerli Katılımcıları,

Multipl Sklerozda Kognisyon Sempozyumu’un bu yılki ana temalarını, “Bilişsel Bozukluğun Nedenini Anlama” ve ilgisiz bir kafa içi yapı gibi görünene serebellumun biliş ile ilgisini araştırma oluşturacaktır. Bu iki konu hakkında derinleşmenin günlük pratiğinize katkıda bulunmasını dileriz.

Ayrıca; gerek alanının öncülerinden Prof. Peter Feys’in katılımı ile renklenecek “Beyin Beden Kognisyon” ilişkisi oturumunun gerekse ülkemizin kognisyon alanında gurur kaynağı Prof. Öget Öktem Tanör’ün başkanlığındaki “Bana Ölçmeyi Öğret 2019” oturumunun sempozyumumuzun kaldıraçları olacağını umuyoruz.

İlk sempozyumdan itibaren özenle sürdürmeye çalıştığımız multidisipliner yapının bu yıl da sürdürüldüğüne vurgu yapmak isteriz.

Son olarak; MS’te Kognisyon Sempozyumları”nın Atatürk’ü anmaya vesile olacak haftada yapıldığına dikkatinizi çekeriz. 10 Kasım’ı içeren haftanın sempozyumumuzla birlikte anılması MS Araştırmaları Derneği için bir gurur kaynağıdır.

Verimli, bol paylaşımlı bir sempozyum dileklerimizle…

Multipl Skleroz Araştırmaları Derneği ve Sempozyum Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Serkan Özakbaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin