4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 27 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukgenetik2019.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Çocuk Genetik Hastalıkları Derneğinin düzenlediği 4. Çocuk Genetik Kongresi 25-27 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır.

Son yıllarda genetik bilimindeki hızlı ilerlemeler çok sayıda hastalığın altında yatan mekanizmaların anlaşılmasına, yeni tanı yöntemlerinin geliştirilmesine, korunma önlemleri alınabilmesine ve belki de en önemlisi yeni tedavilerin bulunmasına yol açmıştır. Genetik hastalıkların çoğunun kendisini çocukluk çağında göstermesi nedeniyle genetik biliminin katkısı pediatride günlük hayatın her alanında, bütün bilim dallarında daha çok hissedilmektedir. Bu nedenle, genetik alanındaki yeni uygulamaları, yöntemleri öğrenmek ve kullanmak çocuk sağlığı alanında hizmet veren her sağlık çalışanının önem vermesi gereken bir konudur.

Seçkin konuşmacıların katkılarıyla Çocuk Hastalıkları ve Genetik alanındaki çeşitli konuları ve yenilikleri tartışacağımız bu kongrenin tüm pediatri, pediatrik yan dal ve genetik uzmanlarının ve bu alanların uzmanlık öğrencilerinin ilgiyle izleyebilecekleri bir bilim platformu olacağına inanıyoruz.

Başkentimizin sonbaharı çok güzeldir. Yeni bilgiler öğrenmek amacıyla bir araya toplanmışken kuracağımız sosyal ilişkiler, birbirimizi farklı yönlerimizle tanıma fırsatı ve bunların ön ayak olacağı gelecek işbirlikleri, o sonbahar günlerini daha da güzel kılacaktır inancındayız.

Katılımınız ve paylaşımınız ile zenginleşebilecek kongremize sizleri bekler, birlikte olmak dileğiyle, düzenleme kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Derya Erçal
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Koray Boduroğlu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin