5. Temel Hemşirelik Bakımı Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.thbk2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

İki yılda bir düzenlenen 'Temel Hemşirelik Bakımı Kongresi'nin beşincisinin 6-8 Aralık 2019 tarihleri arasında, Xanadu Resort Otel / Antalya'da yapılacağını bildirmekten mutluluk duymaktayım. Koç Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nin ev sahipliğinde yapılacak olan kongrenin ana teması, geçmiş yıllarda olduğu gibi hemşireliğin varlık nedenini oluşturan “BAKIM”dır. Hemşirelik bakımı, ulusal ve uluslararası sağlık, sosyal ve ekonomik değişimler ile ilgili politikalarından hızla etkilenmeye, değişmeye ve dönüşmeye devam etmektedir. Bu dönüşüm, hemşirelerin 'Bakımın' dinamikleri ve bakımı nasıl yönlendirmeleri gerektiği üzerinde sürekli düşünmelerini, tartışmalarını ve proaktif olmalarını zorunlu kılmaktadır.

Bu bağlamda kongre programında; hemşirelik bakımının mevcut konumu, değişen dinamikleri ve gelecekteki dönüşümüne ilişkin eğitim, araştırma, işbirliği, iyi uygulama örneklerini içeren konferans, panel, poster ve bildiri oturumları yer alacaktır.

Programda ayrıca Hemşirelik Esasları konu alanlarına ilişkin yarım günlük kurslara da yer verilecektir.

Bakımın yoğun bir şekilde sorgulandığı bu dönemde, bakımı öğreten, bakım veren, bakımı yöneten, finanse eden, önemseyen, bakımı değerli ve görünür kılmak isteyen tüm meslektaşlarımızı kongreye davet etmekten onur duyarız.

“Hiçbir şey ayağınıza gelmez, en azından değerli olan hiçbir şey”. İhtiyacınız olanı almak için buluşmak dileği ile kongre düzenleme kurulu adına saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ayişe KARADAĞ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin