6. Uluslararası 10. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sivas, Türkiye
KONGRE YERİ
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.eoksivas.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından 19-21 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası 10. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü olarak bu yıl “Ebeler Kaliteli ve Eşitlikçi Bakımla Önderlik Eder” teması ile ev sahipliği yaptığımız kongrede; bilimsel düşünceleri ve araştırmaları paylaşmak, yeni fikirler üretmek, farklı bakış açıları yaratmak, ebelik öğrencilerimizi, bilim insanlarımızı ve konuya ilgi duyan tüm katılımcıları bir araya getirmek amacı ile çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilmektedir. Bilimin ışığında, güncel yaklaşımlar doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile sizleri buluşturmayı, ebelik mesleğine dair paylaşımların ve çözüm odaklı tartışmaların yapılması yoluyla ebelik alanına katkı sunmayı amaçlamaktayız. Kongrenin bilimsel yönden meslektaşlarımızla bir paylaşım ortamı oluşturması ve mesleğin toplumsal önemine dikkat çekmesi bakımından yararlı olacağını düşünüyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Anadolu’da kurulan medeniyetlerin izlerini bünyesinde barındıran, tarihi zenginlikleri, kültürel değerleri, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle adeta bir açık hava müzesi konumunda olan güzel şehrimiz Sivas’ta birlikte olabilmek dileği ile hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Öğrenci Ebe
Şifanur AYDIN
Kongre Başkanı

Dr. Öğretim Üyesi
Gülbahtiyar DEMİREL
Kongre Başkanı

Dr. Öğretim Üyesi
Zeliha Burcu YURTSAL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin