7. Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi

KONGRE TARİHİ
21 Şubat - 24 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maxx Royal Belek Golf Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrikppa.org
DAVET
İlk kongremizin üzerinden sekiz yıl geçti.

Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi’nin tohumlarını sekiz yıl önce Mardin’de atmıştık. Büyük bir heyecanla ve coşkuyla başladık. Değerli katılımcılarımızın bilimsel desteği ile Mardin’e, Van, İstanbul, Kapadokya, Trabzon ve Antalya kongrelerini ekledik. Giderek büyüyen Akademimiz sizlerden aldığımız destek ve güç ile ve yine sizlerin yönlendirmesi ile bir kez daha Antalya’da gerçeklecek.

Mikrobiyota, probiyotik ve prebiyotikler alanındaki gelişmeleri, bu kongremizde de alanında uzman değerli hocalarımız ile, sizleri buluşturacağız.

Bu yıl mottomuz “Sağlıklı Başlangıç: İlk 1000 Gün”. Normal doğumun teşvik edilmesi, sadece kadın doğum hekimlerinin belirlediği durumlarda sezaryen, ilk 6 ay mutlaka anne sütü ile beslenme, akılcı antibiyotik kullanımı ile beslenme ve yaşam alanlarında daha doğal, geleneksel ve sıcak bir çevre yine bizim önceliklerimiz olmaya devam ediyor. Anne karnından bebeğin ilk 1000 gününe yeni bakış açıları, yeni yaklaşımlar ile sizlere ulaştırmayı planlıyoruz.

Yedinci kongremizi 21-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da, Maxx Royal Belek Hotel’de yapacağız. 2019 yılı kongremizde de, yaşam boyu mikrobiyotaya dokunan tüm sağlık çalışanlarını (hekim, diyetisyen, eczacı) ve bu alanda çalışan endüstriyi; bir kez daha önceden konuşulmayan birçok alanın tartışıldığı bir bilimsel programda ağırlamayı planlıyoruz. Bunun yanında kongremiz sırasında konu ile ilişkili eğlenceli kurslar ve atölye çalışmaları da planlıyoruz.

Tüm yaşamımız etkileyecek en önemli ilk 1000 gününü sizlerle birlikte heyecanlı ve eğlenceli bir ortamda bir ortamda Şubat 2019’da paylaşmak dileği ile;

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Ateş Kara
2019 PPPA Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Metehan Özen

Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin