7. Ulusal İntegratif Tıp Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Kasım - 29 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.integratiftipkongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 28-29 Kasım 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan 7. Ulusal İntegratif Tıp Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile kanıta dayalı tıp uygulamalarını bütüncül olarak değerlendiren ve İntegratif (bütünleştirici/bütüncül) Tıp olarak tanımlanan yöntem ve uygulamalar ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

İnsan sağlığının korunması ve geliştirilmesi yolunda integratif sağlık yaklaşımlarında disiplinler arası işbirliği ön plana çıkmaktadır. Bu kongre vesilesiyle hekim, diş hekimi, hemşire, fizyoterapist ve diyetisyenler başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları için bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

“Yeni Gelişmeler Işığında Kanıta Dayalı Multidisipliner Bütüncül Sağlık” yaklaşımının temellerinin paylaşılacağı, kronik hastalıklar, güncel etki mekanizmaları ve invaziv olmayan yaklaşımlar ile tedavi önerilerini kapsayan, içerisinde tamamlayıcı tıp klinik çalışmaları ile ilgili ikinci online oturumun yapılacağı, içeriğin kurslar ile destekleneceği ve kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin