7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Asia Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.urojinekoloji2019.com
DAVET
Sevgili Meslektaşım;

Ürojinekoloji alanındaki tüm gelişmelere öncülük eden ‘Ürojinekoloji Derneği’mizin gelenekselleşmiş Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi’nin yedincisini 22-24 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Elite World Asia Hotel’de gerçekleştireceğiz.

7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongremizde dünyanın en önemli otorlerini ağırlayacak; son yılların en ihtilaflı tıp alanı olan ‘ürojinekoloji’deki gelişmeleri birlikte gözden geçireceğiz. Gerek Ülkemiz ve gerek tüm dünyadan katılacak seçkin bilim insanları ile tanışma, tartışma, bilgi alış verişinde bulunma ve kendimizi güncelleme fırsatı bulacağınız bu bilim ve kardeşlik ortamında sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Her geçen yıl artan katılımcı sayısı ile adeta ‘ürojinekolojinin siklet merkezi’ olan kongremize bu yılda çok sayıda katılım beklenilmektedir.

Her mevsimin bir başka güzel olduğu istanbul’un sonbaharında; arkadaşlık, ilim ve sevgi ile harmanlanmış kongremizde görüşmek temennisiyle…

Prof. Dr. Eray Çalışkan
Kongre Eşbaşkanı

Prof. Dr. Akın Sivaslıoğlu
Kongre Eşbaşkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin