8. İnşaat Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kocaeli, Türkiye
KONGRE YERİ
Ramada Plaza Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.insaatyonetimi2019.com
DAVET
Sevgili Akademisyenler,

Uluslararası Mühendislik Doğal Bilimler ve Mimarlık Sempozyumu'nun (ISENSA) "02-04 Mayıs 2019 tarihlerinde Kocaeli’de düzenleneceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ISENSA, Mühendislik Doğal Bilimler ve Mimarlık alanındaki yeni gelişmelerin ve araştırma sonuçlarının sunumu için önde gelen disiplinler arası bir platformdur.

ISENSA KOCAELİ 2019, araştırmacılar ve uygulayıcılar için Mühendislik, Doğal Bilimler ve Mimarlık alanındaki son gelişmeleri ve yeni trendleri sunma ve tartışmak için küresel bir forum olmayı amaçlamaktadır.

Dili Türkçe ve İngilizce olan sempozyum, alanlarındaki uzmanlarla tanışmak için mükemmel bir ortam ve fırsat olacaktır. Kabul edilen sözlü sunumların tam metinleri “ISENSA 2019 Bildiriler Kitabı”nda yayınlanacaktır.

Ayrıca, sempozyumda sunulan bildiriler, Sakarya University Journal of Science, Sakarya University Journal of Natural Science, Kocaeli Journal of Science and Engineering, Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi ve Kırklareli University Journal of Engineering and Science isimli dergilerin kendi hakem süreçleri sonrasında yayınlanacaktır.

Sizleri 02-04 Mayıs 2019 tarihlerinde Kocaeli’deki bu özel etkinlik için bildiri göndermeye davet ediyoruz.
Saygılarımla,

Doç. Dr. Utkan MUTMAN
Sempozyum Başkanı
Kocaeli Üniversitesi
İnşaat Mühendisliği Bölümü
Kocaeli, Türkiye

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin