8. Ulusal Aşı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 29 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.asisempozyumu.org
DAVET
Değerli Aşı Dostu,

Artık gelenekselleşmiş olan Ulusal Aşı Sempozyumu'nun sekizincisi 26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel & Convention Center'de yapılacaktır.

Aşılamada son yıllarda ortaya çıkan gelişmeler ve aşı kararsızlığı gibi sorunlar nedeniyle Ulusal Aşı Sempozyumunun önemi giderek artmaktadır.

Dünyada ilk ulusal aşı sempozyumu olan toplantımız giderek artan ilgiyle büyümeye devam etmektedir. Çünkü aşılama ile ülkemizde her yıl 14.000’den fazla insanı ölümden kurtarıyoruz ve kurtaracak yeni yaşamların da olduğunun farkındayız. Bu konuda artan çalışmalar ve yeni bilgiler nedeniyle ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda aşı dostunun katılacağı sempozyumda aşı uygulamaları, uygulama değişiklikleri, yeni aşılar ve yetişkin aşılaması detaylı olarak tartışılacaktır.

Önceki sempozyumlardan edindiğimiz tecrübeyle; akademik planlama, uygulama ve tedarik alanlarında aşılama hizmeti veren sağlık çalışanlarının aynı ortamda, birlikte tartışma olanağı bulacağı toplantıdan önemli çıkarımlar elde edileceğini bilmekteyiz.

26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara'da buluşmak dileğiyle hepinize sağlık ve başarılar diliyoruz.

Prof. Dr. Mehmet CEYHAN
Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin