8. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi ve 2. ProbioCLASS

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.2019sys.org
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle bu yıl "8. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nin ana temaları "Aile Diyetisyenliği, Bireyselleştirilmiş Beslenme Diyetisyenliği, Ağırlık Yönetiminde Güncel Yaklaşımlar ve Hastalıkta & Sağlıkta Bağırsak Mikrobiyotası" olarak belirlenmiştir.

Kongre kapsamında "2. ProbioCLASS - Beslenme & Prebiyotik & Probiyotik Bahar Okulu"nu gerçekleştiriyor olacağız. Bağırsak mikrobiyotasının şekillenmesinde büyük öneme sahip prebiyotikler, probiyotikler ve diyet örüntüsü hakkında güncel bilgileri irdeliyor olacağız.

Tüm bu konularla Nisan ayında sizlerle bir arada olabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Acıbadem Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak organize ettiğimiz “ 8. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi”, 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Beslenme ve Diyetetik alanı ile ilgili güncel konuların yer alacağı, katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek "8. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nde birlikte olabilmek dileğiyle.

Saygılarımla

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Murat BAŞ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin