9. İBH Okulu

KONGRE TARİHİ
04 Haziran - 06 Haziran 2020

KONGRE ŞEHRİ
Yeşilköy, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Renaissance Polat İstanbul Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ibhokulu2020.org
DAVET
Değerli katılımcılar,

İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlemekte olan İBH Okullarının 9. sunu bu yıl 4-6 Haziran 2020 tarihinde İstanbul’da Renaissance Polat İstanbul Otel’de gerçekleştireceğiz.

Konularında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımı ile, İnflamatuvar Barsak Hastalıklarındaki son gelişmelerin aktarılacağı 9. İBH Okulu 2,5 günlük bir bilimsel programdan oluşacaktır. Program, son iki yıldır uyguladığımız ve üyelerimizden büyük ilgi gören iki saatlik “Abdominal Ultrason Kursu” ve paralel olarak “Sıra dışı vakalar ile İBH” başlıkları altında iki ayrı aktiviteyi de içeriyor. Abdominal Ultrason Workshop’u için sınırlı sayıda katılımcı kabulümüz olmakla birlikte azımsanmayacak bir sayıda katılımı sağlamak istiyoruz.

Bu yıl vaka tartışmalarının daha çok yer aldığı hatta konuşmacıların vakalara daha çok yer verdiği bir toplantı formatı uygulayalım diye düşündük ve sayısını artırdık.

Gala yemeğimizi de, yine İstanbul profilini izleyebileceğimiz bir perspektifte tutalım istedik.

Sevgili katılımcılar İBH Okulu 2020 ’de sizleri tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Aykut Ferhat Çelik
Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin