9. Solunum Zirvesi

KONGRE TARİHİ
12 Haziran - 16 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Isparta, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Garden Inn

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunumzirvesi.org/9
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

9. Solunum Zirvesi Toplantısında, sizleri farklı bir coğrafyada buluşturmayı amaçladık. Bu toplantımızı Sayın Dr. A. Ahmet Şirin başkanlığında, 12-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Isparta'da gerçekleştireceğiz.

Solunum hepimizin ortak alanı olduğu için, toplantılarımıza KBB hekimleri yanında, göğüs, kardiyoloji, dahiliye, pediatri, anestezi, enfeksiyon uzmanlarını ve aile hekimlerini de bekliyoruz. Amacımız daha önce gerçekleşen workshopların sonuçlarını içeren SCI kapsamındaki yayınlarımıza, bu yıl da yeni multidisipliner araştırmalar eklemektir. Konuşma konularınızı ve serbest bildiri başlıklarınızı bekliyoruz. Bildiri özetleri ve ya tam metinleri ISBN nolu kongre sonrası kitabında yayınlanacaktır.

Sorularınız ve katkılarınız için, toplantı başkanımız Sayın Dr. A. Ahmet Şirin veya benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Cemal Cingi
Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin