Çocuk Göğüs Hastalıkları 4. Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Ekim - 11 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Şişli, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marriott Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.2019cocukgogus.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 9-11 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 4. Kongresi’ne davet etmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Çocuk Göğüs Hastalıklarının ilgi alanına giren konular, çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin günlük mesleki uygulamalarında önemli yer tutmaktadır.

Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi 4. Kongremizde de, Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzman ve yan dal asistanlarının yanı sıra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlıyoruz. Kongremize ülkemizdeki hemen hemen tüm çocuk göğüs uzmanı öğretim üyeleri katılmakta ve bilimsel katkı sağlamaktadır. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi, bilim çevrelerinde bilinirliği yüksek, konularında derinleşmiş yabancı konuşmacılarımız da olacak.

Kongre bilimsel programımızı hazırlarken, değerli meslektaşlarımızın talep ve önerileri bizlere çok yardımcı oluyor. 2019 kongremizde de sık karşılaştığımız sorunları konuştuğumuz, yeni gelişmeleri gözden geçirdiğimiz ve uygulamalarımızı güncellemeye yardımcı kurslar, konferanslar ve panellerin yanı sıra, sizlerden gelen çalışmaları tartışma olanağı bulacağımız sözel ve poster oturumları planladık. Diğer yandan, yan dal uzmanlık eğitimine katkıda bulunmayı hedefleyen ve bilim dalımız ile ilgili ülkemizdeki önemli sorunları ulusal ve uluslararası bilim insanları ile tartışma imkanı bulabileceğiniz ortam da oluşturmayı hedefledik.

Siz değerli meslektaşlarımızı Çocuk Göğüs Hastalıkları 4. Kongresi’nde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Zeynep Seda UYAN
Kongre Sekreteri

Doç. Dr. Arif KUT
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Refika ERSU
Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin