Dijital Dünyada Tıp Eğitimine Eğitici ve Öğrenci Gözüyle Bakış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.dteus2019.com
DAVET
Sizleri 11 Mayıs 2019 tarihinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleşecek olan “ Dijital Dünyada Tıp Eğitimine Eğitici Ve Öğrenci Gözüyle Bakış’’ başlıklı sempozyumunda yeni eğitim tekniklerini hem eğiticiler hem de öğrencilerin bakış açısıyla değerlendirileceği bilimsel birlikteliğimize katılmaya davet ediyoruz.

Bu etkinliğimizde, hızla gelişen teknolojik kavramlar doğrultusunda tıp eğitimindeki yeni fırsatları birlikte keşfetmek ve bu yeni tekniklerin ülkemiz koşulları dahilinde değerlendirilerek müfredat adaptasyonu konusunda eğitici/öğrenci birlikte bakışıyla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bunun yanı sıra genç hekim adayı arkadaşlarımızın kendi geliştirdikleri çalışmaları da bu toplantıda bizlere tanıtma fırsatı olacaktır.

Biz eğiticilerin de yeni teknolojik kavramlara genç arkadaşlarımızın gözünden bakma fırsatını yakalayacağımız etkinliğimizde buluşmak üzere

Sevgi ve saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin