Dokaderm 2. Güz Toplantıları-İnflamasyon Deri ve Mukoza

KONGRE TARİHİ
31 Ekim - 03 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Ramada Plaza

KONGRE WEB SİTESİ
www.dokadermguz.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Doğu Karadeniz Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği olarak "Güz Toplantıları" etkinliklerimizin ikincisi ile karşınızdayız. 2013 güzünde "Otoimmün Büllöz Hastalıklar" ile başladığımız toplantılarımıza, uzun bir aranın ardından yeniden buluşmanın heyecanı ile, güncel dermatolojinin ön planda bir başlığıyla devam ediyoruz: "İnflamasyon: Deri ve Mukoza"

31 Ekim - 3 Kasım 2019 tarihleri arasında, Trabzon'da, Ramada Plaza'da gerçekleştireceğimiz bu toplantıda, deri ve mukozaların inflamatuar hastalıkları ve immün sistem; psoriasisten atopik dermatite, akneden ürtikere epidemiyoloji, patogenez, klinik özellikler, tanı ve tedavi açısından tartışma masasında olacak. Ulusal ve uluslararası, konularında önde gelen konuşmacılarımızla ana bilimsel programımız ve ilişkili kurslarımızda "İnflamasyon", 2.5 günlük zengin bir programla ele alınacak.

Toplantımızın zengin bilimsel içeriği yanında, eminiz ki Trabzon ve Doğu Karadeniz, sizleri doğal güzellikleri ile kucaklayacak.

2019 Güz Toplantısı'nda, Trabzon'da buluşmak üzere sizleri saygıyla selamlıyoruz.

Doğu Karadeniz Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği
Güz Toplantıları Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin