Geleneksel İç Hastalıkları Günleri 2019

KONGRE TARİHİ
14 Mart - 17 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı - İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından uzun yıllardır düzenlenmekte olan “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2019 yılında 14 -17 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. Son iki yıldır kongre programına dahil edilen kurslara bu yıl da devam edilecek ve 2019 yılındaki toplantımız “Tedavi Kursu” ile başlayacaktır.

Toplantılarımıza daha önce de katılmış meslektaşlarımızın çok iyi bildiği üzere, “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları, bilgilerini tazelemek isteyen asistan ya da uzman hekimler için eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yaklaşık dört güne yayılan toplantılar, ağırlıklı olarak “İnteraktif Oturum” ve “Uzmanına Danış” formatındadır. Alanlarında derin bilgi ve deneyim sahibi hocalarımız, bu toplantılarda gerek günlük iç hastalıkları pratiği, gerekse son bilimsel gelişmelere ilişkin birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadırlar. Bunların yanı sıra katılımcı meslektaşlarımıza sözlü bildiri olanağı da sunulmaktadır.

Sizlerle 14 - 17 Mart 2019 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de bir kez daha buluşmayı ve 14 Mart Tıp Bayramını da bu vesileyle birlikte kutlamayı heyecanla bekliyoruz.

Prof. Dr. Kerim Güler
Prof. Dr. Şükrü Palanduz

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin