IDEA 2019 Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Levent Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.idea2019istanbul.org
DAVET
Kıymetli meslektaşlarım ve değerli arkadaşlarım;

IDEA 2019 Kongresi sizleri, 24-28 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul'da kucaklıyor.

Bu yıl çok kıymetli yerli ve yabancı konuk ve konuşmacı-eğitmenlerimiz olduğunu bildirmekten gurur duyarım. Uluslararası bilimsel kurulda 30 konuğumuz var ve onları sizlerle birlikte ağırlayacağız.

Ünlü Türk misafirperverliğini, dostluk ortamında bilimsel paylaşımın tadını tattıracağız. Hepimiz, hepiniz ev sahibisiniz. IDEA ellerinizde büyüdü ve uluslararası oldu.

Bilimsel program, siz IDEA'listlerin gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda hazırlandı. Program içinde Dermatoloji ağacının tüm dallarına, yapraklarına ve meyvelerine erişmeye gayret ettik.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da beceri ve bilgi kazandıran, tazeleyen önkayıtlı kurs ve atölyeler var.

Bu yılın sürprizi , ISDS, IMCAS ve Journal of Dermatologic Therapy gibi prestijli üç kuruluş ile işbirliğimizdir ve devam edecektir.

Bu kurumların özel oturumlarını, kurslara katkılarını, atölye ve konferanslarını izleyeceksiniz.

Kongre merkezimiz Wyndham Grand Levent Otel'dir. Merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır. Kongre otelimizin zemininde metro istasyonu vardır. Kanyon, Özdilek AVM'lere komşudur.

IDEA 2019 kongremizin; verimliliği ve sıcaklığı ile akıllarda kalan bir kongre olmasını amaçlıyoruz.

Saatler içinde kayıtlar ve web sitesi açılıyor. İlk iş kongre kayıdı olun. Ardından kurs ve atölyelerinizi belirlersiniz. Poster ve Sözlü bildiri özetlerinizi İngilizce olarak sisteme girin. IDEA uluslararası kongredir ve Türkçe-İngilizce arası simültane tercüme vardır.

Hem katılımcı hem de IDEA'list olarak ev sahibi olduğunuz IDEA 2019‘un verimli olmasını diler, hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklarım. İmza: Müdüriyet!

Prof. Dr. Rana Anadolu
IDEA Kurucu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin