Klinik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sarıgerme, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman

KONGRE WEB SİTESİ
www.klinikendokrinolojivediyabetkongresi.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Klinik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi, 2-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Hilton Dalaman Otel, Sarıgerme’de gerçekleştirilecektir.

Bilimsel programda Endokrinoloji, Metabolizma Hastalıkları ve Diyabet alanında klinik yaklaşımlar ile güncel konular ve gelişmeler yer alacaktır. Kongremiz, konusunda uzman bilim insanlarının, sizlerle buluşacağı yenilikleri ve klinik tecrübelerini paylaşacağı bir bilimsel platform olacaktır.

Zengin bilimsel programının yanı sıra ülkemizin gözde toplantı merkezlerinden olan Hilton Dalaman Sarıgerme tesislerinin rahatlatıcı atmosferiyle bütünleşen renkli ve heyecanlı sosyal aktivitelerle sizin için mükemmel deneyim olacağını inanıyor ve kongremize katılımınızı bekliyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Mustafa Araz
Klinik Endokrinoloji ve Diyabet Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin